Raspberry

Vücudun ve kiloların baş belası yağları gidermeye yardımcı yöntem Dr. Öz tarafından açıklandı. Yağların yakılmasına destek olan bu içerik sayesinde fazla kiloların giderilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Amerika’da çok konuşulan bir olay yaşandı! Uzmanlığını sağlıklı zayıflamaya ve beslenmeye adamış Amerika halkının gözdesi ve çok güvendiği isim olan ünlü Türk Doktor Öz, programında önemli bir zayıflama ürününü açıkladı.

Dr. Öz yaptığı araştırmalardan sonra Ahududu ketonunun kilo vermeyi destekleyen başarısını seyircileriyle paylaştı. Programda yaptığı deneylerle Raspberry Ketone Plus’ın yağ yakmadaki ve kilo vermeye yardımcı olan katkısını gösteren Dr. Öz ürünü çok beğendiğini dile getirdi.

Dr. Öz aslında kendisine göre çok basit olan bir yöntemden bahsediyor. Bünyenizi “zayıf biriymişsiniz” gibi göstermek yani vücut metabolizmanızı kandırmak. Bu da “Adiponektin” seviyesini yükseltmekle mümkün olmakta. Artan Adiponektin seviyesi ile vücut sizin zayıf biri olduğunuzu zannediyor ve daha rahat kilo verebiliyorsunuz.

Adiponektin seviyesi artırmak ise Ahududu ketonunun etkilerinden biri! Ahududu ketonu, hücre içindeki yağların daha kolay ve hızlı bir biçimde parçalanmasını ve bölünmesine yardımcı olurken vücudunuzun yağ yakmasına katkı sağlar.

Sadece ahududu kullanmak ise bu işleve sahip değil. Çünkü 100 mg’lık Ahududu Ketonu 40 kg. ahududu denk gelmekte.

Raspberry Ketone Plus içeriğinde adiponektin seviyesi artırmasına yardımcı olan ahududu ketonundan başka pek çok ek besin ekstraktları kullanılmaktadır. Bugüne kadar kullanılmış diğer etkili zayıflama gıdaları da bu karışıma eklenerek önemli bir zayıflamaya yardımcı karışım elde edilmiştir.

Bunların başında Dr. Öz’ün de uzun süre değindiği bir başka zayıflama yardımcı etkisi yüksek olan Yeşil Çay Ekstraktı kullandı. Araştırmaya göre yeşil çay kahverengi adipoz dokuların ısısını artırarak yağ yakımını ve enerji sarfiyatını artmasına destek oluyor. Alınan gıdaların vücutta daha etkili kullanılmasını sağlayarak kilo almanızın engellemesine katkı sağlıyor.

İçeriğinde yer alan diğer maddelerden kafein sayesinde zindelik ve enerji kazanmanıza, narenciye sayesinde vücudun ihtiyacı olan vitaminleri almanıza ve Barut ağacı kabuğu sayesinde de daha rahat ve sakin olmanıza yardımcı olur..

Doğal ve bitkisel olan Ketones Plus içerisinde (Ahududu ketonu), Yeşil Çay, Kafein, Citrus (Narenciye), Buckthorn Bark (Barut Ağacı Kabuğu), Heather (Funda) bulunmaktadır.

Bugüne kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>